2024-05-23 19:07:46

Rendkívül csábító ajánlatot kapott a 66 éves szakember.
2024-05-23 09:09:32

Lookman triplája vetett véget a Leverkusen veretlenségi sorozatának, az Atalanta az Európa-liga gyõztese

Ötvenegy meccs után állították meg Xabi Alonso csapatát, a második legrangosabb európai kupasorozat fináléjában.
2024-05-23 00:07:30

2024-05-23 00:07:21

Ötvenegy meccs után állították meg Xabi Alonso csapatát a második legrangosabb európai kupasorozat fináléjában.
2024-05-22 23:07:58

2024-05-22 23:07:46

Véget ért a Leverkusen csodasorozata, az Atalanta nyerte az Európa-ligát

Ademola Lookman lett a dublini finálé váratlan hõse.
2024-05-22 23:07:38

Európa-liga-döntõ: kivégezték az eddig veretlen Leverkusent

Az Atalanta megsemmisítette az összeomlott csodacsapatot, amelyet Kovács István sem mentett meg. Az olasz klub és a hõs focistája is történelmet írt.
2024-05-22 23:07:15

A látványos focira képes Atalanta és az egész szezonban veretlen Leverkusen csap össze a második legrangosabb európai kupa fináléjában.
2024-05-22 22:09:35

2024-05-22 22:09:04

Kezd kirajzolódni a kép, váratlan vendégek kopogtatnak Európa elitjének ajtaján

26-an már biztosították helyüket az elitsorozatban.
2024-05-22 14:11:05

Európai kupatrófeát érhet a rekorder Leverkusen 52. veretlen meccse

A Leverkusen sztárja bízik benne, hogy az Atalanta elleni El-döntõben nem lesz drámai végjáték.
2024-05-22 11:09:51

Pazar szabadrúgásgóllal tartotta életben Európáról szóló álmait a Napoli

Pedig a Fiorentina az elsõ félidõben három perc alatt fordított az elõzõ idény bajnoka ellen.
2024-05-18 09:09:08

2024-05-18 09:07:27

Dühöngõ õrültre váltott az olasz sztárcsapat edzõje, és ez a kispadjába került

A sajtó már azt is tudni véli, hogy ki lesz az utódja.
2024-05-17 19:10:35

A Fradi nyerte a rangadót, egyre reménytelenebb helyzetben az összeomlott Újpest

Az elsõ félidõben kétgólos elõnyt szerzett a Ferencváros az emberhátrányban játszó Újpest ellen, majd a második félidõben Uzuni gólja bebiztosította a Fradi gyõzelmét az õsi riválisa ellen.
2021-09-26 20:06:28

Djokovics megszerezte 87. trófeáját

A döntõ elsõ szettjében hengerelt Cicipasz ellen.
2022-05-15 19:08:58

2022-05-15 20:14:35

Az újonc elleni gyõzelmével az Atalanta vezeti az olasz bajnokságot

A bergamóiak a második félidõben döntötték el a Monza elleni meccset.
2022-09-05 21:16:52

Verhetetlen Xabi Alonso csapata, közel az El-döntõhöz a Leverkusen

A Szoboszlaiékat kiejtõ Atalanta is jó eredményt ért el Marseille-ben.
2024-05-02 23:06:41

A Fehérvár nem bírt el az emberhátrányban játszó Puskás Akadémiával

A felcsútiak az elsõ félidõben több veszélyes helyzetet dolgoztak ki a MOL-Fehérvár ellen, de a második félidõben Van Nieff kiállítása miatt inkább már csak a védekezésre koncentráltak.
2021-09-25 22:06:16

2021-09-25 23:06:47

Váratlan pofont kapott az Atalanta az olasz bajnokságban - videó

A Serie A mezõny második feléhez tartozó Lecce már az elsõ félidõben megszerezte a vezetést a bergamói csapat otthonában.
2023-02-19 16:10:31

Elképesztõen fordulatos meccsen gyõzött a Mezõkövesd a Honvéd otthonában

Az elsõ félidõben emberhátrányba került Mezõkövesd ellen vezetett a hazai pályán játszó Honvéd, de a második félidõben fordítani tudott a borsodi csapat.
2021-10-24 18:06:42

Bergamói vereség után kórházba került a Napoli csatára - videó

Hat gól esett az Atalanta-Napoli olasz bajnoki mérkõzés második félidejében.
2021-02-21 21:06:10

Hetet rúgott az AS Roma, megszerezte elsõ gyõzelmét José Mourinho csapata

A rómaiak már az elsõ félidõben három góllal vezettek az Empoli ellen.
2023-09-18 04:50:30

A Napoli hatalmas csatában gyõzte le José Mourinho csapatát

Az olasz bajnokság rangadóját a második félidõben egy gyönyörû gól döntötte el a nápolyiak javára.
2022-10-24 02:11:59

Hiába Vlahovics csodagólja, a Juventus nem tudta legyõzni a Romát

A korán vezetést szerzõ torinói együttes jobban játszott, de José Mourinho csapata egyenlíteni tudott a második félidõben.
2022-08-27 22:20:12

Megszakadt az Inter 39 meccses sorozata

Egy másik viszont folytatódott.
2022-01-16 23:05:55

2022-01-16 23:09:17

A történelmi meccset játszó Ibrahimovic volt a Roma elleni rangadó hõse

A svéd csatárklasszis a gólja mellett egy tizenegyest is kiharcolt a Milan csapatában, de a második félidõben az emberelõnyben játszó Romának majdnem sikerült kiegyenlítenie.
2021-10-31 23:06:28

Egy óriási hiba döntötte el a fõvárosi rangadót az olasz bajnokságban

Az elsõ félidõben az AS Roma csapata jobban játszott, de egy védõhiba után mégis a Lazio szerezte meg a vezetést.
2022-11-06 21:09:26

Az olasz bajnok Inter simán gyõzött hazai pályán a Sampdoria ellen

Az elsõ félidõben a chilei Alexis Sanches két gólt rúgott, a második félidõben Lautaro Martinez is betalált.
2021-05-08 20:06:42

Arannyal a poggyászában megy haza Szombathelyre a Falco

Második félidei szenzációs játékával hengerelt a szombathelyi alakulat.
2021-05-26 22:05:50

2021-05-26 22:06:20

2021-05-27 11:05:59

Szoboszlai bombagólt lõtt a stuttgartiak kapujába

A Lipcsébe igazolt Szoboszlai Dominiknak az elsõ félidõben lõtt gólja volt az elsõ gólja a Bundesligában. Aztán a második félidõben is betalált.
2021-08-20 22:06:30

2021-08-20 22:06:35

Szoboszlai két bombagólt lõtt a stuttgartiak kapujába

2021-08-20 23:06:17

2021-08-20 23:06:23

Kínkeserves küzdelemben nyert a Roma a Serie A-ban

José Mourinho csapata az elsõ félidõben szerezte meg a vezetést a Verona ellen.
2023-02-20 00:09:38

A Juve?Roma büntetõjérõl még sokáig fognak beszélni

A rómaiak kapták, mégis õk reklamáltak, ráadásul beigazolódott a félelmük.
2021-10-17 23:05:57

2021-10-17 23:07:34

Magabiztosan nyert az Atalanta otthonában a Roma

Már 55 másodperc után vezetett José Mourinho csapata.
2021-12-18 17:20:10

Az év gólját lõtte a Napoli csatára, Maradona korábbi csapata közel a bajnoki címhez

A nápolyiak az elsõ félidõben egy csodálatos találattal szerezték meg a vezetést José Mourinho csapata ellen az olasz bajnokság rangadóján.
2023-01-30 03:47:46

2023-01-30 04:08:11

Anglia-Olaszország: 1-1 a rendes játékidõben, jön a hosszabbítás - Eb-döntõ élõben

Vasárnap este kilenc órakor kezdõdött az Olaszország?Anglia mérkõzés az Európa-bajnoki döntõ. Az angolok már a második percben megszerezték a vezetést, az olaszok támadásai a második félidõben váltak igazán veszélyesekké. A 67. percben szögletbõl szerzett góllal egyenlítettek a házigazdák ellen, ez az eredmény maradt a rendes játékidõ végéig.
2021-07-11 23:06:07

Gyõzelemmel kezdte a világbajnokságot a nõi kéziválogatott

A magyar csapat a második félidõben nyújtott jobb teljesítményével 35-29-re nyert Szlovákia ellen a Spanyolországban zajló nõi kézilabda-világbajnokság elsõ meccsén.
2021-12-03 07:05:42

2021-12-03 07:06:11

Mesterhármast lõtt az Európa-bajnok csatár az olasz bajnokságban - videó

A Lazio hazai pályán 6-1-re nyert a Spezia ellen a Seria A második fordulójában.
2021-08-28 21:06:14

Öt gólt lõtt az Atalanta és feljött a második helyre

A Parma elleni meccs második félidejében hat gól született.
2021-05-09 18:06:24

A Juventus otthon gyõzte le az Udinese csapatát

Az elsõ félidõben Dybala szép góljával szerezte meg a vezetést a torinói csapat, majd a második félidõben McKennie is betalált.
2022-01-15 23:06:39

A második félidõben hengerelt az Atalanta a Roma ellen

Az Atlanta sorozatban hatodik alkalommal maradt veretlen a rómaiakkal szemben.
2020-12-20 20:08:28

7 gól, piros lap és kihagyott büntetõ a Serie A rangadóján

Fantasztikus hét percet produkált a Juventus.
2022-01-09 22:07:12

2022-01-09 23:06:59

Elõször nyert a Mönchengladbach a Bundesligában

Az Arminia Bielefeld elleni meccsen a félidõben még döntetlen volt az állás, de a második félidõben eldöntötte a meccset a hazai pályán játszó Gladbach.
2021-09-12 23:06:25

A Juventus az utolsó pillanatban mentette döntetlenre az Inter elleni rangadót

Az Inter az elsõ félidõben megszerezte a vezetést, majd a második félidõben egy videóbírózás után megítélt tizenegyessel a torinói csapat egyenlíteni tudott.
2021-10-25 00:06:18

Hosszabbításban harcolta ki a továbbjutást az AC Milan az Olasz Kupában

A piros-feketéknek az elsõ félidõben nem volt kaput eltaláló lövésük, de a második félidõben és a hosszabbításban háromszor is betaláltak a vendég Genoa kapujába.
2022-01-14 02:08:17

Óriási meglepetés: a Kisvárda a Debrecent is legyõzte és vezeti a bajnokságot

Az elsõ félidõben Varga József korai góljával még a vendégek vezettek, de a második félidõben Mesanovic és Zlicsics góljával megnyerte a meccset a Kisvárda.
2021-09-26 17:06:20

Ronaldo már 20 gólos a Serie A-ban, simán nyert a Juventus - videó

Andrea Pirlo csapata háromszor is a kapuba talált a második félidõben az újonc ellen.
2021-03-02 23:06:22

Õrült meccsen gyõzte le a Dortmund a Fradi Európa-Ligás ellenfelét

Az elsõ félidõben még a hazai pályán játszó Leverkusen vezetett, de a második félidõben Haaland vezérletével fölénybe került a Dortmund.
2021-09-11 17:50:17

2021-09-11 18:05:56

Négy fordulóval a vége elõtt bajnok lett az Inter

Az Atalanta döntetlenjével eldõlt a scudetto sorsa.
2021-05-02 17:05:57

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   multiapro   •   apro hirdetesek   •   www   •   ors   •   slash   •   dubaj   •   wmn   •   elmar wepper   •   marka   •   pain hustlers   •   fold napja 2024   •   talpra magyarok   •   ingyenhirdetes   •   f1 mexico   •   tatar gyorgy   •   marina city   •   stat   •   pepper x   •   diosgyor   •   akgggarmi   •   natcon   •   superapro   •   al ain   •   haarp   •   mobile   •   netapro   •   omegle   •   aaa   •   reacher   •   bableves   •   dior   •   invincible   •   danka   •   komarom   •   firmcenter   •   botswana   •   kek pelikan   •   fdvjgwy   •   oraallitas   •   tornanadaska   •   vsquare   •   aprilis 4   •   ingatlan   •   travis kelce   •   budapest   •   eiffel   •   térkép   •   spinoza haz   •   francia salata   •   energiaital

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   hungary in the spotlight after turkey presses on with swedens bid to join nato   •   a masodik felidoben hengerelt az atalanta a roma ellen   •   joe biden eloszor figyelmeztette izraelt nem kapnak tolunk tamogatast ha tenyleg bevonulnak ezekbe a kozpontokba 2   •   sunak says results disappointing but voters will stick with us at general election   •   nem ker az olaszorszagi buborekbol a brse noi roplabdacsapata   •   3502 szallodai mindenes 10   •   kiderult uj es eros szovetsegese van putyinnak 2   •   kelendo az arany az ekszereket is veszik a magyarok   •   turkey condemns killing of iranian nuclear scientist urges restraint   •   fagyhalal helyett inkabb vagjak ki azokat a fakat   •   egy szurkolo sapkajaval probalta buktatni a vilagbajnok kerekparost   •   elelmiszeriapri gepek konzervipari gepek szallitoszalagok felhordoszalagok tartalyok savallo rozsdamentes 39   •   talaltak ket macskat amiket emberek fertoztek meg koronavirussal az egyikuk elpusztult 2   •   norvegiaban vizsgaljak biztonsagos e a pfizer vakcinaja az idos sulyos beteg emberek eseteben   •   pincser   •   páraelszívóventiláto r   •   kulfoldi munka tanulas letelepedes 6   •   koszi hogy itt voltal koszi hogy elmentel   •   jake paul vs mike tyson officially sanctioned as professional fight   •   8634   •   az ukran hadvezetes attol tart hogy az oroszok barmikor attorhetik a frontvonalat   •   �jmenyasszonyiruhï   •   videotonba   •   myanmars aung san suu kyi charged with violating state secrets as wireless internet shutdown begins   •   autoberles online 4 kerulet forras httpsautoberles4keru letewkhu httpsautoberles4keru letewkhu   •   szervizsátor   •   explosions rock odesa as mass russian missile drone attack continues   •   szoradi sandort inditja a parbeszed es az mszp debrecenben   •   panel ablakcsere ujpest 16   •   m3tableta4mec17smeth ylon   •   lehullt a lepel kiderult mekkora vagyonnal rendelkeznek a brit kiralyi csalad tagjai orult osszegekrol szolnak a hirek   •   pala es cserepteto mosasa javitasa 393   •   the woman who designed the oxford vaccine   •   fontos hatosagi akcio zajlott le ellenoriztek a legolcsobb elelmiszereket   •   mar nem lesz hideg visszater a napsutes es a jo ido   •   china set to skip ukraine talks as zelenskiy blueprint struggles   •   Starship   •   rekordnyereseget termelt tavaly meszaros lorinc felcsuti focicsapata a puskas akademia 4   •   dobbenetes wahorn andras ugy veli egy nyolceves kislany bugyijaba nyulni helytelen de nem eroszak   •   negy valogatottban is feltunhetnek nb i es jatekosok a jovo nyari foci eb n   •   south africa may swap or sell astrazenecas covid 19 vaccine 2   •   ETZ   •   trump hivei betortek a capitoliumba az elnokvalasztas eredmenyet hitelesito ules kozben   •   pornoingyen"and"x"=" y   •   billenytûzet   •   central african republic declares emergency as rebels surround bangui   •   berki krisztian a maldiv szigeteken olelgeti felmeztelen feleseget kep 2   •   a bennfentes elarulta szerinte mi all az olajar szaguldasa mogott   •   week offers snapshot of how trump biden approach presidency   •   bojlerjavítás