A legkisebb bajor: itt az új korszakot nyitó legfrissebb 1-es BMW

Megérkezett a BMW kompakt modelljének vadonatúj negyedik generációja, mely most először "i" betűjelzés és kézi váltó nélkül támad.
2024-06-05 08:15:43

2024-06-05 08:14:04

Johansson szerencséjére azonban volt még másik 56 percük felülkerekedni az Esbjergen...
2024-06-01 19:09:35

2024-06-01 19:06:52

Cristiano Ronaldo zokogott csapata drámai veresége után - videó

A csapata az Al-Nasszr 1-1 után tizenegyesekkel kikapott legnagyobb hazai riválisától, a bajnok Al-Hilaltól a szaúdi kupa döntőjében.
2024-06-01 09:09:40

Drámai videó: úgy fújta el az orkán a repülőgépet, mintha papírból lenne

A Reuters által közzétett videón látható, amint az American Airlines egyik Boeing 737-800-as repülőgépét kedden Texas viharok sújtotta térségében, a Dallas Fort Worth repülőtér kifutópályáján fújja el szél.
2024-05-31 12:07:57

Szexuális zaklatás, becsületsértés, súlyos vádak: így ért véget Szilágyi Liliána drámai története

Elképesztő fordulatok következtek be azóta, hogy a korábbi úszónő 2021-ben bántalmazással vádolta meg a saját apját.
2024-05-29 12:09:46

Éveken át üvegszilánkkal a lábában játszott a sztárfocista

A spanyol csapat támadóját meg kellett műteni.
2024-05-24 22:08:18

Kiderült, hol kezdi meg vb-szereplését a magyar kézilabda-válogatott

Teljessé vált a 2025-ös dán-horvát-norvég közös rendezésű vb mezőnye.
2024-05-23 19:08:49

Drámai orosz bejelentés érkezett

Mutatjuk a részleteket!
2024-05-23 15:09:49

Dráma a DVSC-Győr rangadón: a brutális ütközés után eszméletlenül esett össze a kézilabdázó

A meccset végül utolsó másodperces gól döntötte el.
2024-05-22 21:09:22

Fölényes sikerével bajnok lett a Fradi női kézilabdacsapata

A Győr és a Debrecen ki-ki meccset vívott a második helyért.
2024-05-22 20:10:19

Friss drámai képek az orosz-ukrán háborúról

2024-05-22 17:09:59

Nadal már Párizsban van, de drámai bejelentést tett a Roland Garrosszal kapcsolatban

A 38 éves teniszklasszis élete legfontosabb versenyére készül.
2024-05-21 15:14:48

2024-ben sem ördögtől való a kézi váltós dízelkombi: teszten a legújabb Skoda Octavia

Adott esetben van pofája 3,5 literes átlagfogyasztást produkálni úgy, hogy közben elfér benne egy komplett család minden cókmókkal együtt, és még vezetni sem rossz, sőt! Osztrák és cseh utakon fogtuk vallatóra a Skoda Octavia legfrissebb változatát.
2024-05-21 09:10:49

?A magyar kézilabda pénzügyi szempontból erős, jó hely?

Rajtol a női kézi-BL, először három magyar csapattal.
2023-09-09 16:07:12

Az ETO csak a legvégén vezetett, de ez is elég volt a Bietigheim ellen a BL-ben

A győriek ötgólos hátrányból jöttek vissza. A DVSC viszont sok apró hibának köszönhetően kikapott.
2023-11-18 20:09:08

2023-11-18 20:07:22

Tinisztárja mentette meg a Barcelonát

Xavi csapata kínkeserves meccset játszott a Mallorca ellen.
2024-03-08 23:06:40

Drámai meccsen bukta el a győzelmet az Újpest az NB I-ben

Hihetetlen meccset játszott az utolsó Mezőkövesd ellen.
2024-03-16 15:08:53

Fantasztikus meccset játszott a szezon meglepetéscsapata a Fradival

Őrületes meccset játszott az NB I első és második helyezettje egymással.
2023-12-10 21:08:41

Őrület: kiesett Cristiano Ronaldo a Bajnokok Ligájából - videó

Egészen elképesztő meccset játszott egymással az Al-Nasszr és az Al-Ain.
2024-03-12 08:08:40

Két kiállítás, négy elvett gól - videóbírós őrület után kiütés az év legdrámaibb focirangadóján

Elképesztő meccset játszott egymással a két angol sztárcsapat.
2023-11-07 00:06:47

Tovább javított a világranglistán a magyar válogatott

Két meccset játszott márciusban Marco Rossi csapata.
2024-04-04 12:09:47

Meccset játszott az orosz focicsapat, 8-0-ra nyert

Tétmeccsen nem vehetnek részt az oroszok, maradnak a barátságos meccsek.
2023-11-21 12:10:03

Az óriási küzdelem három szerzett gólt ért a magyar U17-es válogatottnak - galéria

A több ezer szurkoló fordulatos Eb-meccset láthatott Felcsúton.
2023-05-21 03:08:58

2023-05-21 04:07:42

2023-05-21 06:07:43

Tömegverekedés volt a Honvéd-Haladás meccsen - videó

A szombathelyi csapat a hajrában nyerte meg a kispesti meccset egy tizenegyessel.
2023-08-28 23:33:07

2023-08-29 01:17:57

Drámai fordulattal ért véget a Magyarországon rendezett Eb-selejtező

A Fradi focistája végigjátszotta a meccset.
2023-11-15 23:07:49

Egy csoportba került a Győr és a Debrecen a Bajnokok Ligájában

A Fradi visszavághat a döntőbeli vereségéért, a Veszprém megkapta a címvédőt és a Barcát is.
2023-06-27 16:12:20

Négy perc játék után a döntőbe lőtte hazáját a 33 éves spanyol

Joselu mindössze harmadjára játszott a válogatottban, csereként döntötte el a meccset.
2023-06-16 01:06:23

2023-06-16 05:09:53

A legnagyobb rivális ellen szakadt meg a Fradi veretlenségi sorozata

Hihetetlenül izgalmas meccset játszott egymással két magyar BL-sztárcsapat.
2024-05-11 20:08:58

Vezéráldozat után utazik Belgiumba a Ferencváros, ez pedig sokba kerülhet

Egy olyan futballistának kell pótolni a gólgyárost, aki az idényben csak egy meccset játszott végig.
2023-10-25 20:07:26

A szezon egyik legőrültebb meccsét játszotta a Debrecen a Diósgyőrrel

Nyolc gól, csodacserék, kihagyott tizenegyes és elképesztő izgalmak.
2024-04-20 22:07:56

Őrült dráma az olasz-ukrán meccsen: Rebrov taktikája megbénította az olaszokat

A korábbi Fradi-edző csapata az Európa-bajnok ellen játszott sorsdöntő meccset.
2023-11-20 23:06:44

Dzsudzsák remekelt, a Puskás Akadémiának továbbra sem megy otthon

A felcsúti csapat az idei szezonban csak egy meccset nyert a Pancho Arénában.
2023-10-28 19:08:45

Brutális kiállítás után továbbra is bajban az Újpest

Mészöly Géza csapata egy félidőt emberhátrányban játszott Debrecenben.
2024-04-27 22:08:24

Román botránybíró vezeti Szoboszlaiék keddi felkészülési meccsét

Ovidiu Hategannak akadtak botrányai, de drámai pillanatoknak is volt már főszereplője a pályán.
2024-03-24 17:09:54

Szoboszlaival olyan történt Liverpoolban, ami eddig nem sűrűn fordult elő

A magyar válogatott focista csapata gólgazdag meccset játszott a Fulham otthonában.
2024-04-21 20:09:37

Drámai fordulatok döntöttek Diósgyőrben, a Fradi meccsén

Az eltiltott Dejan Sztankovics nélkül játszott a Fradi.
2024-04-03 22:10:14

Sallai és Szalai csapata is kiesett a Német Kupából

Sallai sérülés miatt nem játszott, Szalai a kispadon nézte végig a Dortmund elleni meccset.
2023-11-01 21:07:27

Drámai meccset nyert a Juventus, élre állt az olasz bajnokságban

A torinói csapat sztárjától két gólt is elvettek a meccsen, majd a 96. percben jött a dráma.
2023-10-28 23:07:14

Kulcsfontosságú debreceni győzelem a Bajnokok Ligájában

Háfra Noémiék ellen nagy lépést tett a csapat a továbbjutás felé.
2023-10-21 18:07:27

Az elején megizzadt, később remekelt a magyar női kosárválogatott

Székely Norbert csapata sok hibával játszott a finnek ellen, de később szemet gyönyörködtető megoldásokkal nyerték meg a meccset.
2023-11-12 17:07:41

Sevilla-Roma Európa-liga döntő lesz Budapesten

Gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön, így bejutott az Európa-liga budapesti döntőjébe a José Mourinho vezette Roma. A másik elődöntőn a Sevilla hátrányból felállva fordította meg a Juventus elleni meccset, így ők játszhatnak a Roma ellen május 31-én.
2023-05-20 14:13:14

Itt az újabb magyar csoda, itt az újabb fantasztikus győzelem a szerbek ellen

Sallai káprázatos gólja, a második félidő elképesztő izgalmai soha nem feledhetőek. Óriási játszott a magyar csapat, a 64 ezer magyar néző végigtombolta a meccset.
2023-10-15 00:08:25

Ferencvárosi csoda képekben

A címvédővel mérkőzik vasárnap a női kézilabdacsapat.
2023-06-03 22:09:17

2023-06-03 23:09:27

Klopp szerint nehezebb volt meccset nyernie hétvégén a Liverpoolnak, mint fordítani a Barcelona ellen

Őrült meccset játszottak Szoboszlai Dominikék a Newcastle ellen a Premier League-ben.
2023-08-28 09:45:25

Vonatgázolás történt a Debrecen-Nyíregyháza vonalon

Jelentős késésekre kell számítani.
2023-12-07 09:07:47

Szijjártó Péter ott segít, ahol tud

Most épp a Debrecen és a Zalaegerszeg szurkolóinak.
2023-07-27 19:07:16

Nagy bejelentésre készül hétfőn Dzsudzsák Balázs

Sokat sejtető képet posztolt a Debrecen futballistája.
2023-06-11 20:09:03

A Szolnok szerezte meg az ötödik helyet a férfi kosárlabda NB I-ben

A Tisza-partiak a Debrecen otthonában tudtak nyerni.
2023-05-19 22:11:08

2023-05-19 23:09:13

Debrecen állítja, szó sincs a vízvagyon megcsapolásáról az akkumulátorgyárak és a BMW érdekében

Közleményt adott ki Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Kabinetirodája, amelyben cáfolják a 24.hu azon állításait, miszerint a Déli Gazdasági Övezetben az akkumulátorgyártáshoz kapcsolódóan kútfúrási engedély kiadása zajlik ? írja a dehir.hu.
2023-08-01 13:26:27

Kisorsolták a női kézilabda-válogatott csoportellenfeleit az Eb-re

Debrecen fontos helyszíne lesz a kontinenstornának.
2024-04-18 21:09:25

2024-04-18 21:07:13

Nincs könnyű sorsolás, de van, aminél csak jobb lehet

Magyarországot akár a tavalyi foci-vb második és harmadik helyezettjével, valamint az Eb-címvédővel is összesorsolhatják a jövő évi Európa-bajnokság csoportkörében, de ennél jóval barátságosabb ellenfeleket is kaphatunk. Összeszedtük, mit kell tudni a lehetőségekről.

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   apro hirdetesek   •   aproka1   •   dubaj   •   slash   •   ors   •   advertise   •   marka   •   wmn   •   fold napja 2024   •   al ain   •   talpra magyarok   •   marina city   •   ingyenhirdetes   •   tatar gyorgy   •   diosgyor   •   natcon   •   "ing   •   elmar wepper   •   kádak   •   esten   •   akgggarmi   •   akc   •   b rös   •   szaz   •   pain hustlers   •   f1 mexico   •   pepper x   •   Evita   •   stat   •   1947   •   bayern arsenal   •   haarp   •   aaa   •   superapro   •   seoul   •   post malone   •   mobile   •   dior   •   reacher   •   omegle   •   danka   •   netapro   •   bableves   •   ingatlan   •   energiaital   •   invincible   •   travis kelce   •   kek pelikan

TOP keresesek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztő   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   hiaba a virus tovabbra is tartunk a klimavaltozastol   •   kids detained in overcrowded border facility are terrified crying and worried lawyers say   •   az ormeny miniszterelnok haboruval fenyegette meg azerbajdzsant   •   hidegfront erkezik esni fog vasarnap   •   a hertha bsc sportigazgatoja szerint dardai akar egy evtizedig is a csapat edzoje lehet   •   tobb mint ketmilliard forint volt a tet az otos lotton 2   •   expert says george floyd died from lack of oxygen   •   felidegesitette a microsoftot hogy windowson tul sokan hasznalnak chrome ot   •   az egyesult allamok ugy lenyomja kinat mint a belyeget 2   •   horrorbaleset az m0 son letarolta az autot a kamion fotok   •   zsenialis otlet vagy csalas a mercedes talalmanya   •   3atfizetindex3phpopt ioncom_sectionexand6 5   •   lejart a hatarido rengeteg part lehet az ep valasztas szavazolapjan   •   tarjanyi peter ha putyin gyoz nehany even belul mar a nato val haboruzik europaban 2   •   nem hagyja beken a teknosoket a hirhedt youtuber jake paul   •   egyágyas   •   tobb mellekhatast tapasztalnak azok akiket modernaval oltottak mint akik a pfizer vakcinajat kaptak   •   igenybevetele   •   tzeloanyag   •   brought   •   ismet van foparancsnoka az ukrajnaban harcolo orosz csapatoknak 2   •   gulyas gergely ukrajna nem ertekeli a maga teljessegeben magyarorszag humanitarius akciojat   •   isw says kremlin avoids overt repression as it fears for stability of putins regime   •   megszegtek a jarvanyugyi szabalyokat dunavarsanyban ott volt a fideszes kepviselo is 2   •   a nap legfontosabb hirei 2023 10 15   •   weworkfilesforbankru   •   hatalmas robbanas volt egy olasz vizeromuben tobben meghaltak eltuntek es megserultek video 2   •   az emberre veszelyes dolgot talaltak a kutyak urulekeben es a rossz hir az hogy meg a gyogyszereknek is ellenall 2   •   durvan lelassultak az orosz atutalasok a torok es kinai bankok odavernek moszkvanak   •   diszkriminaciohoz vezet a vedettsegi igazolvany   •   állatkórház   •   az oroszok mar egy harmadik vakcinat is gyartanak 2   •   AAALvegezAAACsbudape   •   szinkronos   •   a gepe kamerajan keresztul leskelodhet on utan az a veszelyes virus ami egy nepszeru jatek fertozott telepitojevel terjed   •   ingyenaprohirdetes.p 4860hp   •   Corsavan   •   pecsenye   •   donald trump visited by boss of pillow company who was carrying notes about martial law   •   ezek a hasznalt kisautok elonyei es hatranyai 2   •   elfogtak egy ferfit aki europat megfelemlito terrorcselekmenyekre keszult magyarorszagon   •   emlekszik a flappy birdre becsempesztek az apple gepeire 2   •   zsinórfüles   •   ujabb hungarikum celegyenesben europa legnagyobb vasuti terminaljanak epitese   •   bebizonyítják   •   nagyon megbantak hogy elloptak big bird jelmezet   •   eltevedt   •   trump endorses primary opponent to ohio republican who voted for impeachment   •   gazszallitas az egyensuly fenntartasahoz minden forgatokonyvet modellezni kell   •   hajlektalanokat vero rendoroket vettek orizetbe